banner13

Harley Davidson Riders Motosiklet Kulübü Üyeleri Şanlıurfa’da

Dünyaca ünlü Türk Harley Davidson Riders Motosiklet Kulübü üyeleri, motosikletleri ile Şanlıurfa Topçu meydanında bir araya geldi.Motosikletleriyle kaskın önemini anlatmak için Şanlıurfa’ya gelen Türk Harley Davidson Riders Motosiklet Kulübü...

22 Eylül 2013 Pazar 12:02
Bu haber 42 kez okundu
Harley Davidson Riders Motosiklet Kulübü Üyeleri Şanlıurfa’da
Dünyaca ünlü Türk Harley Davidson Riders Motosiklet Kulübü üyeleri, motosikletleri ile Şanlıurfa Topçu meydanında bir araya geldi.

Motosikletleriyle kaskın önemini anlatmak için Şanlıurfa’ya gelen Türk Harley Davidson Riders Motosiklet Kulübü üyeleri, Şanlıurfa Topçu meydanında motosikletleri ile tur attı.

Urfalı vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gösterdiği organizasyonda basın mensuplarına bir açıklama yapan Türk Riders Motosiklet Kulübü Direktörü Ömer Zulkadiroğlu, ‘’Biz ulusal değil uluslararası bir kulüp olarak devam ediyoruz. Amacımız güvenli sürüş konusunda halkımızı bilinçlendirmek. Trafikte çok kötü motosiklet kullananlar var. Bir çok gencimiz hayatını kaybediyor. Ailelerin ocağına ateş düşüyor. Daha bilinçli ve daha dikkatli olmamamız lazım. Aklımız başımızda, kaskımız kafamızda olsun. Bundan sonra Urfa’da Türk Riders yeleklerini daha sık ve daha çok göreceksiniz. Urfa’ya hayırlı olsun” dedi. Açıklamanın ardından 54 kişilik Harley Davidson Riders Motosiklet kulübü üyeleri motosikletleri ile Şanlıurfa Topçu meydanından çıkarak şehir turu attı.

 Subscribe in a reader

PENDİK BURADA ! Pendik Haber,Pendik satılık,Pendik kiralık,Pendik haberleri,pendikhaber.com.TR
PENDİK TV BURADA ! pendik tv, pendik televizyonu,pendik belediye,pendiktv.com.TR
PENDİK RADYO ! pendik radyo,pendik radyo yayını,pendikradyo.com.TR

    Yorumlar

banner26
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv