banner13

Muhammet Kılıç, Mhp Akçadağ Belediye Başkan Aday Adayı Oldu

MHP’den Akçadağ Belediye Başkan Aday Adaylığı için Muhammet Kılıç başvurusunu yaptı.MHP binasında düzenlene toplantıda MHP Merkez İlçe Başkanı Mehmet Ali Kaya, partilerinde aday adaylığı başvuru sürecinin başladığını belirterek,...

23 Ağustos 2013 Cuma 19:23
Bu haber 101 kez okundu
Muhammet Kılıç, Mhp Akçadağ Belediye Başkan Aday Adayı Oldu
MHP’den Akçadağ Belediye Başkan Aday Adaylığı için Muhammet Kılıç başvurusunu yaptı.

MHP binasında düzenlene toplantıda MHP Merkez İlçe Başkanı Mehmet Ali Kaya, partilerinde aday adaylığı başvuru sürecinin başladığını belirterek, adayların yapılacak olan kamuoyu araştırması sonucunda açıklanacağını ifade etti. MHP Akçadağ Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Muhammet Kılıç, “Partim MHP’den gurur duyduğum ilçem Akçadağ’da halka hizmet itmek için aday adayı oldum. Malatya’mızın güzide ilçesi Akçadağ’ımızda değişim için adete bir işaret fişeği bekleniyordu. Bu işaret fişeğinin fitilini bugün resmen ateşliyorum. 30 Mart sabanı Akçadağ’da MHP’li belediye ile hizmet kervanı yola çıkacak. Akçadağ’ımızda tek kişilik belediyecilik anlayışına son vererek, kapılarımızı ve imkanlarımızı hemşerilerimize açık tutarak, ilçemizi hep birlikte yöneteceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.

Kılıç, projeleri arasında mermer fabrikalarını kurulması, soğuk hava deposunun hayata geçirilmesi, Kayısı Entegre Fabrikasının kurulması, Tohma Boyu Yeşil Vadi Yolu’nun hayata geçirilmesi, Levent Vadisi’nin Başyurt Yaylası’nın turizme kazandırılması gibi projelerini bulunduğunu belirtti. Kılıç, Akçadağ’da yeni yerleşim sahalarının açılmasının da projeleri arasında bulunduğunu kaydetti.

 Subscribe in a reader

PENDİK BURADA ! Pendik Haber,Pendik satılık,Pendik kiralık,Pendik haberleri,pendikhaber.com.TR
PENDİK TV BURADA ! pendik tv, pendik televizyonu,pendik belediye,pendiktv.com.TR
PENDİK RADYO ! pendik radyo,pendik radyo yayını,pendikradyo.com.TR

    Yorumlar

banner26
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv